Proč nemám rád muslimy

Na internetu byl článek "Exkluzivní průzkum: Češi muslimy neznají, v rodině ani domě by je nechtěli"
 ... o tom, jací jseme my Češi xenofobové. V diskuzi na počet bodů vyhrál příspěvek p. Karla Charváta: 

 

Několik z důvodů, proč nemám rád islám a muslimy, ačkoliv moje osobní zkušenost s nimi je velmi okrajová:


1) Celý muslimský svět je buď teokratickou totalitou, sekulární diktaturou, nebo hořící bordel. Demokracie a svoboda u nich nefunguje. Může se to změnit? Třeba ano, možná za 100, 200, nebo 500 let. Než se chlapci muslimští uklidní, myslím, že pro Evropu jsou hrozbou.

 

2) Znáte za posledních 200 let nějaký významnější vynález, vědecký objev, nebo technologický produkt jako auto, počítač či telefon, pocházející z muslimského světa? Já tedy ne. Muslimské země bez dostatku ropy jsou totálně v ... vy víte kde. Proto si myslím, že islám je v současnosti brzdou civilizace a pokroku.

 

3) Na příkladech dříve civilizovaných a relativně svobodných zemí jako Írán nebo Libanon můžeme vidět, jaký "pokrok" islám přinesl a jak dopadli nemuslimové žijící v těchto zemích.

 

4) Na to, jak malá muslimská komunita v ČR žije tu bylo dost případů, které ukázaly, jak je prohnilá. Třeba rozhovor s Abbasem v televizi. Byly tu případy nenávistných kázání, které bohužel soud nepotrestal s odůvodněním, že šlo o podporu ideologie, nikoliv hnutí, jiné byly promlčené. Ale pro obrázek o muslimské komunitě to stačí. Jako bonus je tu "pracovní úraz" palestinského "velvyslance". Komu občas nebouchne knížka, že?

 

5) V Evropských zemích, kde se islám rozlezl, jako třeba ve Francii, Švédsku, Británii a Německu s ním mají dost problémů. V Británii drasticky omezili nošení nožů, do 18 vám prodají leda tak plastový, a stejně se diví, proč neustále rostou počty pobodaných.

V některých městech je v ulicích tolik vojáků a policistů jak někde ve válečné zóně a stejně tam není zrovna bezpečno.

 

6) Uráží je v podstatě všechno a státy i firmy raději zavádí cenzuru či autocenzuru, aby náhodou muslimy něco neurazilo.

-------------------
   Tolik p. Charvát. Za sebe bych upřesnil, že nepovažuji za problematické obecně všechny stoupence islámu (u nás žijí celkem spořádaně muslimové z bývalé Jugoslávie), ale s Araby, coby jeho nejčastějšími vyznavači, ježto se vyznačují průměrnou nižší inteligencí s výše uvedenými důsledky. Přitom se samozřejmě bavíme o masové imigraci, v jednom každém konkrétním případě se lze setkávat s významnou odlišností člověka od své skupiny, to je třeba brát v úvahu.